180 родин, що проживають на прифронтових територіях України, отримали теплу допомогу для немовлят
14 березня 2024
Наша підопічна вагітна, Алла, розповідає, що на початку вторгнення вони із чоловіком мешкали у смт. Солоницівка Харківського району. З настанням бойових дій родина переїхала до батьків у м. Зміїв Харківської області. Про довгоочікувану вагітність, якій передували 7 років очікування і лікування, дізнались у червні 2023 року.

"Ми були безмежно вдячні лікарям та долі, і почали шлях зберігання вагітності. Зараз я стою на обліку у Харківському регіональному перинатальному центрі, де планую народжувати. Мені подобаються гарні компетентні фахівці та хороша база лікарні", - говорить Алла. - "Незважаючи на постійні обстріли, намагаюсь зберігати спокій, наскільки це можливо. Тримаймося та чекаємо перемогу, щоб малюк народився і жив в мирі".

Протягом лютого і березня, завдяки нашим благодійникам, ми змогли надати теплу допомогу 180 родинам - вагітним жінкам, таким, як Алла, що очікують на появу немовляти та проживають на прифронтових територіях України. Пакунок містив теплі речі для новонароджених, засоби гігієни для мам і немовлят.

Щиро вдячні всім донорам, які підтримують майбутнє України - вагітних жінок та малюків:

Завдяки вам мами знають, що вони не залишились наодинці перед обличчям війни.

Будь ласка, не зупиняйтесь! Подаруйте немовлятам шанс на найкращий старт у житті вже сьогодні https://280days.org/donate
Made on
Tilda