200 днів повномасштабної війни: Звіт БФ "280 днів" за період з 22 липня по 10 вересня
13.09.2022
Наша команда сподівається, що вже дуже скоро ми звітуватимемо у звичному режимі, не рахуючи дні війни. І останні успіхи Збройних сил України дуже на це надихають!
Але війна триває, і ми з вами продовжуємо нашу спільну боротьбу - боротьбу за здоров'я нового покоління українців.
За останні 50 днів разом ми зробили наступне:

1. Програма підтримки перинатальних центрів та пологових будинків

 • Головна новина: ми придбали педіатричний реанімобіль для Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня вартістю 3 млн. 200 тис. грн. Цей сучасний автомобіль Volkswagen Crafter оснащений усім необхідним медичним обладнанням для надання екстреної допомоги маленьким пацієнтам: каталкою, аспіратором, інфузійним насосом, пульсоксиметром, відсмоктувачем, вимірювачем артеріального тиску, кисневими балонами, а також апаратом штучної вентиляції легень Hamilton T-1. Це стало можливим у межах проєкту «Життя переможе війну», кошти на фінансування якого було надано компанією Philip Morris International. Пропонуємо переглянути відео сюжет.

 • Для пологового відділення Кагарлицької багатопрофільної лікарні (Київська область, Обухівський район), яка зараз приймає багато вагітних переселенок, ми закупили нове зручне та повністю електричне ліжко-трансформер для пологів за 71 200 грн. Українські породіллі заслуговують на максимальний комфорт в такий відповідальний момент життя!

 • Разом ми суттєво покращили матеріальну базу Вінницький обласний перинатальний центр обласної клінічної лікарні імені М.І.Пирогова. Так, завдяки збору коштів, ініційованому благодійницею Anna Nischnianidze Анною Нішніанідзе, ми придбали у Перинатальний центр не лише засіб обігріву Bair Hugger 775 вартістю 80 000 грн., але й 6 термостабілізуючих ковдр за 5400 грн. з абдомінальним та тазовим доступом, які дозволяють підтримувати необхідну температуру тіла пацієнток під час оперативних втручань. Окрім того, завдяки гранту від американської організації Alight ми закупили 4 лампи фототерапії вартістю 143 600 грн., які вже рятують новонароджених від жовтяниці. Також, Перинатальний центр отримав фітнес м'ячі для пологових залів для полегшення стану вагітних під час перейм.

 • КНП "Вижницька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Вижницької міської ради Чернівецької області отримала реанімаційну систему для новонароджених Lullaby Warmer (General Electric) вартістю 670 500 грн. завдяки нашому анонімному благодійнику. Раніше передчасно народжених малюків доводилося перевозити в інші медичні установи та надовго розлучати з мамами. Відтепер такі ситуації можна попередити, пришвидшити процес одужання дитини, а також посилити зв'язок між мамою і немовлям. Дякуємо Iryna Nykorak за інформаційну підтримку по проєкту

 • У Житомирський обласний перинатальний центр КНП ''Обласний перинатальний центр'' ЖОР, що постраждав від авіаудару окупантів на початку війни, ми придбали фетальний монітор на два плода Sonicaid 3-1 вартістю 535 080 грн. Це стало можливим завдяки фінансовій підтримці Українсько-Американського Культурного Клуба Г'юстона Ukrainian American Cultural Club of Houston. Дане обладнання дозволяє вчасно визначити внутрішньоутробне порушення серцебиття плода, в тому числі, у двійні, та оперативно реагувати, щоб не допустити ускладнень вагітності.

2. Програма адресної підтримки майбутніх мам у скруті

 • Ми продовжуємо надавати адресну допомогу вагітним жінкам, які опинилися у скрутному становищі через війну. За останні 50 днів з минулого звіту 185 родин отримали засоби гігієни, товари для малюків, дитяче харчування, одяг тощо! Зараз наша команда закінчує обробку раніше отриманих запитів, і ми знову відкриємо форму заявки на отримання допомоги для вагітних жінок

 • У нас з'явився новий потужний склад, де ми приймаємо, пакуємо і відправляємо посилки із адресною допомогою для вагітних жінок. Вдячні нашим невтомним волонтерам Юлії Козар, Марії Лисиці, Ігорю Лисиці та Яні Ісаєнко, які лупають цю скелю!

3. Нові партнерства
Також хочемо відзвітувати про нові партнерства фонду заради здорової вагітності та майбутнього українських дітей:

 • У серпні напрямок адресної підтримки майбутніх мам підтримав Ukraine Relief Fund, надавши благодійну допомогу у розмірі 600 000 грн. на закупівлю та формування 300 супер боксів для вагітних. Благодійна ініціатива Ukraine Relief Fund заснована Віктором і Оленою Пінчуками та Фондом Віктора Пінчука Victor Pinchuk Foundation, Еріком і Венді Шмідт та Schmidt Futures, Робертом Ф. Смітом та Vista Equity Partners, Minderoo Foundation Ендрю та Ніколою Форрестами, Біллом Фордом та General Atlantic Foundation.
 • Бокси містять всі необхідні товари в пологовий будинок: засоби гігієни та догляду для мами і малюка, підгузки, одяг тощо. Все, щоб вагітна зосередилась на очікуванні дитини, а не хвилювалась через необхідність зібратись на пологи. Неймовірно вдячні Ukraine Relief Fund за цей величезний внесок у спокій майбутніх мам

 • БФ "280 днів" приєднався до учасників "Гуманітарна пошта. Програма сталого партнерства" Nova Poshta Humanitarian. Відтепер ми можемо робити безкоштовні відправки та отримувати посилки для допомоги вагітним жінкам, госпіталям та медичним закладам - всім нашим реципієнтам, хто потребує гуманітарної допомоги. Ми щиро вдячні Нова пошта за цю можливість підсилити нашу організацію у критично важливих напрямках роботи та оперативно доставляти життєво важливі вантажі

 • Завдяки інформаційній підтримці OLX Україна, ми збираємо кошти на наповнення пакунків допомоги речами першої необхідності для вагітних жінок, які її потребують. Ми радіємо такому потужному партнерству і впевнені, що разом з OLX привернемо увагу та зберемо більше допомоги для родин у скруті.

 • У серпні благодійна банка нашого фонду з'явилася у додатку Monobank. Отже, допомагати нашому фонду стало ще простіше! Якщо ви є клієнтом Monobank, знаходьте БФ 280 днів у розділі «Благодійність» або в «Банках на благо» та відправляйте благодійний внесок, щоб підтримати майбутніх мам та новонароджених в Україні. Також можна скористатись прямим посиланням на банку фонду, налаштувати регулярний платіж або ж округлювати суму від покупок. Дякуємо Monobank за таку можливість та всім котанам, які долучаються до допомоги

Дивіться також:
Звіт за 49 днів війни https://www.280days.org/zvit-fondy-za-49-dniv-viiny
Звіт за 100 днів війни https://280days.org/zvit-fondy-za-100-dniv-viiny
Звіт за 150 днів війни https://www.280days.org/zvit-fondy-za-150-dniv-viiny

Вдячні за вашу неймовірну підтримку! Разом наближаємо перемогу щодня
Made on
Tilda