3 чудових ефекти від прослуховування музики під час вагітності
Кажуть, що музика має лікувальні властивості і заспокоює наші емоції, бо дає змогу зняти стрес, розслабитися і змінює настрій на краще.
Як впливає музика на дитину, що зростає в утробі матері? Ми розповімо вам про нюанси прослуховування музики під час вашої вагітності.
Симптоми допологової тривоги і депресії
Прослуховування музики під час вагітності не тільки заспокоює і піднімає настрій, але і позитивно впливає на вашу майбутню дитину
Музика і ваша вагітність: чи є зв'язок?

Поки дитина знаходиться у вашій утробі, всередині вас відбувається багато процесів для того, щоб підтримувати її загальне зростання і процес розвитку. Всі переживання, які доведеться пережити майбутній дитині зараз, будуть визначати її майбутнє в зовнішньому світі.

Дослідження, що показують вплив музики на вашу майбутню дитину

Медичні експерти провели різні дослідження на вагітних жінках, щоб з'ясувати, як музика впливає на ще не народжених дітей. Згідно з результатами, ненароджені діти, які були піддані впливу музики в утробі матері, показали значне поліпшення загального розумового, пізнавального, поведінкового, сенсорного, психологічного та емоційного розвитку в порівнянні з тими, хто не піддавався впливу музики під час перебування в утробі матері.

Які переваги прослуховування музики під час вагітності?

Прослуховування музики під час вагітності не тільки заспокоює і піднімає настрій, але і позитивно впливає на вашу майбутню дитину. Позитивні емоції, які ви отримуєте від прослуховування музики, допомагають вам налагодити зв'язок (бондинг) з вашою дитиною. Це дозволяє знизити рівень стресу і занепокоєння у вагітної жінки, а також зменшити стрес, який майбутня дитина може відчувати в утробі матері.

Ось як впливає прослуховування музики на вашу майбутню дитину:

1. Поліпшує рефлекси вашої майбутньої дитини: коли ви слухаєте музику під час вагітності, ваша майбутня дитина зможе чути вібрації і почне реагувати на них. Ваша дитина також може намагатися рухатися синхронно з ритмом вібрації. Це може поліпшити рефлекси і реакції вашої майбутньої дитини, а також її рухи в цілому.

2. Поліпшує слухові відчуття вашої майбутньої дитини: якщо ви слухаєте музику в навушниках, це значно поліпшить концентрацію уваги, слухові відчуття і навички вашої майбутньої дитини. Ваш ненароджена дитина може не розуміти музику на цьому етапі, і те, що доходить до вашої дитини, швидше за все, - це вібрації від звукових хвиль. Однак дитина все одно буде намагатися зосередитися на звуках, і це поліпшить її розумову стимуляцію.

3. Діє як заспокійлива колискова після пологів: багато дослідників вважають, що ваша майбутня дитина може запам'ятовувати музику і звуки, які ви слухали під час вагітності. Якщо ви слухаєте певні заспокійливі пісні під час вагітності, досить імовірно, що ваша дитина запам'ятає їх навіть після народження. Це означає, що ви можете використовувати ту ж музику, щоб заспокоїти вашого малюка після його народження. Ваша дитина зможе розпізнавати звуки, і це допоможе миттєво розслабитися і заспокоїти її.

Чи справді прослуховування музики зробить вашу майбутню дитину розумнішою?

Думка про те, чи зробить вашу майбутню дитину розумнішою прослуховування музики, все ще викликає багато суперечок. У той час як одні вчені вважають, що музика безумовно підвищить рівень інтелекту дитини в утробі, інші переконані, що за цим твердженням немає реальних доказів.

В будь-якому випадку, прослуховування музики - це чудовий спосіб розслабитися і почуватись позитивно, а правильна музика та звуки можуть стати перевагою для вашого ненародженого малюка. Виберіть музику, яку вважаєте заспокійливою, і використовуйте час, щоб розслабитися і налагодити зв'язок з майбутнім малюком.

Вмикайте щодня Радіо "280 днів" і створюйте позитивний настрій разом з нами!

Підготовлено за матеріалами Mom Junction.
2 серпня / 2021
Made on
Tilda