382 щасливі майбутні мами у листопаді завдяки супербоксам для вагітних
13.12.2022
382 щасливі майбутні мами у листопаді завдяки нашим супербоксам для вагітних! Ми продовжуємо підтримувати майбутнє України: допомагаємо жінкам підготуватись до появи малюка, надсилаючи їм речі першої необхідності, які знадобляться у пологовому будинку. Звісно, це стало можливим тільки завдяки внескам благодійників і наших партнерів.
Так, завдяки системній підтримці Ukraine Relief Fund ми вже закрили три хвилі заявок від вагітних (і зараз в процесі закриття четвертої), підтримавши більше 1000 родин по всій Україні. Благодійна ініціатива Ukraine Relief Fund заснована Віктором і Оленою Пінчуками та Фондом Віктора Пінчука Victor Pinchuk Foundation, Еріком і Венді Шмідт та Schmidt Futures, Робертом Ф. Смітом та Vista Equity Partners, Minderoo Foundation Ендрю та Ніколою Форрестами, Біллом Фордом та General Atlantic Foundation.

Крім того, завдяки безкоштовним балам від Гуманітарної пошти країни Nova Poshta Humanitarian всі пакуночки з найнеобхіднішими товарами до пологів та перших місяців після доставляються швидко і вчасно, що критично важливо для вагітних жінок.

Безперечно, за всім цим стоїть активна команда фонду, яка постійно шукає нові можливості для продовження напрямку адресної допомоги.

Ми не втомлюємось дякувати Isar Ednannia за довіру та надання інституційного гранту в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу European Union in Ukraine Завдяки цій підтримці ми можемо повністю зосередитись на впровадженні програми адресної допомоги вагітним та працювати над масштабуванням підтримки родин.

Дбаємо про майбутніх українців разом! Приєднуйтесь, попереду ще багато роботи!
Made on
Tilda