Адресна допомога вагітним у скруті: Умови програми та відповіді на поширені питання
04.05.2023
Вагітність під час війни - подвійне випробування. Щоб підтримати майбутніх мам, які опинились у скрутному становищі, Благодійний фонд "280 днів" надає адресну (індивідуальну) допомогу вагітним жінкам.

В цьому дописі ви знайдете відповіді на всі питання щодо цієї програми. Будь ласка, уважно ознайомтесь з цією інформацією.

1. Хто може отримати допомогу

БФ "280 днів" протидіє ускладненням вагітності в Україні і підтримує майбутніх мам.

Фонд надає допомогу ВИКЛЮЧНО ВАГІТНИМ жінкам у вигляді "супербоксів" - пакунків з речами, потрібними в пологовому будинку.

Звернутись по допомогу ОДНОРАЗОВО може жінка від 32 тижня вагітності і до пологів незалежно від статусу ВПО, надавши документи, які ідентифікують особу і підтверджують термін вагітності.

2. Що входить до складу супербоксу для вагітних

До складу "супербоксів" входять речі, які знадобляться жінці у пологовому будинку і протягом перших тижнів після народження малюка (засоби гігієни, підгузки тощо).

Супербокс для вагітних - це не бебібокс; його вміст розраховано передусім на вагітну жінку.

Всі бокси є уніфікованими. Фонд не має змоги надавати індивідуальні пакунки згідно запитів, а також не надає фінансову допомогу.

3. Як відбувається процес подачі заявки

Ми приймаємо заявки на отримання супербоксів винятково шляхом заповненої анкети.

Ми НЕ приймаємо та НЕ опрацьовуємо заявки в директ та по телефону.

В день відкриття ми публікуємо посилання на анкету на сайті фонду https://www.280days.org/, а також в наших соціальних мережах.

Анкети відкриваються хвилями раз на місяць-півтора. Як тільки ми отримуємо певну кількість анкет, оголошену заздалегідь, ми їх закриваємо. Зазвичай анкети закриваються вже за лічені хвилини, адже тисячі жінок потребують допомоги.

4. Які документи потрібно надати

  • Копію паспорта або ID-картки (можна скрін з Дії);
  • Копію ідентифікаційного коду;
  • Довідку від лікаря, яка підтверджує вагітність від 32 тижня (або лікарняний лист, або УЗД обстеження), де чітко видно ваші ПІБ та термін;
  • Історію про вас та чому ви потребуєте допомоги.
Заповнюючи анкету, ви погоджуєтесь, що надасте обов'язковий фотозвіт за результатами отримання посилки, а також даєте згоду на публікацію фотозвіту та вашої історії на наших інформаційних ресурсах (вебсайті, соціальних мережах).

5. Заповнили анкету. Що далі?

Після закриття анкет ми починаємо їх перевірку. Цей процес триває до 2-х тижнів. Якщо ви підпадаєте під умови отримання допомоги та надали всі дані коректно, ви отримаєте підтвердження на вказану вами електронну пошту. В разі виникнення додаткових питань ми зв'яжемося з вами.

Пакунки ми надсилаємо протягом 30 днів з дня отримання заявки Новою Поштою (у виняткових випадках - Укрпоштою). Ви отримаєте повідомлення про відправку по смс. Слідкуйте за сповіщеннями поштового оператора.

6. Я не встигла оформити заявку. Що робити?

Ми не можемо робити винятки і приймати заявки раніше чи пізніше основної хвилі. Всі вагітні мають право отримати таку допомогу, виходячи з кількості пакунків, які фонд може надати протягом місяця. Наразі ця кількість становить 400-500 пакунків на місяць.

7. Я вже народила дитину, чи можу я розраховувати на супербокс?

Адресна програма підтримки розрахована ВИКЛЮЧНО на вагітних жінок. Вміст боксу уніфікований і на 70% складається з товарів, які необхідні саме жінці, і на 30% - з товарів для новонародженого. Враховуючи це, а також терміни подачі заявок та їх опрацювання, вміст боксу стає неактуальним вже через місяць після народження дитини. Крім того, для періоду після народження дитини існує програма державної підтримки для матерів "Бебібокс", розрахований саме на немовлят.

8. Коли відкриється наступна хвиля допомоги?

Точна дата відкриття заявок наступної хвилі поки невідома. Ми намагаємось попереджати заздалегідь, коли плануємо відкриття. Слідкуйте за новинами і підпишіться на сповіщення в соціальних мережіх фонду:
Facebook https://www.facebook.com/280DaysFund
Instagram https://www.instagram.com/280daysfund/

9. Відповіді на інші поширені питання

  • Допомога у вигляді супербоксів надається ОДНОРАЗОВО і ВИКЛЮЧНО ВАГІТНИМ.
  • В день прийому заявок ми не маємо змоги відповідати на уточнюючі питання, адже їх надходить тисячі. Проявіть терпіння і згодом отримаєте відповідь.
  • Ми залишаємо за собою право блокувати підписників за агресивний тон спілкування та образи на адресу інших користувачів і команди фонду.

Ми мріємо про те, щоб щасливі жінки народжували здорових дітей, і робимо для цього все, що в наших силах. Разом до перемоги!
Made on
Tilda