БФ "280 днів" отримав відзнаку "Варті" від "Нова Пошта" - щорічну нагороду волонтерам за їхній внесок в допомогу Україні
23 лютого 2024
Ділимось неймовірною новиною! Благодійний фонд "280 днів" отримав відзнаку "Варті" від Нова пошта - щорічну нагороду волонтерам за їхній внесок в допомогу Україні.

Наша команда була нагороджена в номінації "Масштабування року" за надання адресної допомоги вагітним жінкам, яку ми здійснюємо у партнерстві із Гуманітарна Нова пошта. В межах ініціативи, що стартувала у квітні 2022 року, фонд підтримав більше 7500 родин по всій Україні.

Отримуючи нагороду, Юлія Рідченко, директорка з розвитку БФ "280 днів", зазначила: "Вагітні жінки і немовлята вкрай вразливі перед обличчям війни. Завдяки "Новій пошті" ми надсилаємо нашим підопічним не лише гуманітарну допомогу, але і надію на краще. Дякуємо всім партнерам, які підтримують разом із нами майбутніх мам, дякуємо Збройним Силам України, які виборюють для нас Батьківщину. Пишаємось героїчними жінками, які наважуються на материнство під час війни".

Всі ці досягнення були б неможливими без злагодженої і відданої роботи команди фонду. Безмежно цінуємо внесок всіх колег і волонтерів напрямку адресної допомоги Марії Лисиці, Юлії Козар, Ігорю Лисиці, які зробили фантастичну роботу, аби тисячі вагітних жінок відчули, що про них дбають, а малюки отримали шанс на кращий старт у житті.

Життя переможе!
Made on
Tilda