Швидка допомога вже поруч: Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня отримала реанімобіль від БФ «280 днів»
06.09.2022
Благодійний фонд «280 днів», що протидіє ускладненням вагітності в Україні, придбав і передав педіатричний реанімобіль вартістю 3 млн. 200 тис. грн. для потреб виїзної педіатричної бригади Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні. Це стало можливим у межах проєкту «Життя переможе війну», кошти на фінансування якого було надано компанією Philip Morris International.
Цей сучасний автомобіль Volkswagen Crafter оснащений усім необхідним медичним обладнанням для надання екстреної допомоги маленьким пацієнтам: каталкою, аспіратором, інфузійним насосом, пульсоксиметром, відсмоктувачем, вимірювачем артеріального тиску, кисневими балонами, а також апаратом штучної вентиляції легень Hamilton T-1.

«Відділення інтенсивної терапії новонароджених розраховано на дев'ять ліжок, проте часто у відділенні перебуває 10-12 немовлят. Протягом року у пологових будинках м. Чернівці і Чернівецької області відбувається близько 10 тис. пологів, при цьому до відділення інтенсивної терапії новонароджених Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні кожного року із міських пологових будинків та пологових відділень Чернівецької області поступає біля 200-250 немовлят, переважна більшість з яких – у важкому стані. Всі вони потребують транспортування в умовах сучасного реанімобіля», - підкреслив Василь Павлюк, генеральний директор ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня».

Армен Кургінян, співзасновник благодійного фонду «280 днів», зазначив: «Завдяки нашому донору, компанії Philip Morris International, ми змогли придбати і передати надсучасний педіатричний реанімаційний автомобіль швидкої допомоги в Чернівецьку обласну дитячу клінічну лікарню. Враховуючи кількість внутрішньо переміщених осіб, що прибули до Чернівецької області з початку повномасштабного вторгнення, ми переконані, що новий реанімобіль дозволить суттєво покращити якість надання медичних послуг дітям в області».

Це не перша допомога, надана благодійним фондом «280 днів» медичним установам Чернівецької області. Так, фонд систематично підтримує КНП «Чернівецький обласний перинатальний центр». Зокрема, в рамках проєкту «Життя переможе війну», фонд передав апарат для штучної вентиляції легень та два монітори пацієнта на суму 665 336 грн. у відділення інтенсивної терапії новонароджених.
Made on
Tilda