Дбаємо про вагітних і немовлят разом із L'Oréal Group, БФ Let's Help та Нова Пошта
19 липня 2023
Дати своїй дитині найкраще - прагнення всіх батьків Завдяки нашим партнерам, L'Oréal Group, БФ Let`s Help та Нова Пошта 2000 вагітних жінок, які звертались до фонду по адресну допомогу у травні, червні та липні, отримали чудові засоби по догляду за шкірою дітей. Ці засоби стали частиною наповнення супербоксів для майбутніх мам, а також увійшли до складу пакунків, які ми надсилали в межах проєкту «Літо – пора вітамінів», спрямованого на забезпечення вагітних жінок необхідними вітамінами.

Не можемо не поділитись відгуком щасливої матусі – одним із багатьох, які ми отримуємо від наших підопічних: "У цей важливий період свого життя, коли я шукала найкращі продукти для догляду за моїм малюком, ви стали для мене надійним помічником Продукція L'Oréal вразила мене своєю якістю, а підтримка фонду надала мені віру в свої сили як мами і нагадала, що я не сама. Я вдячна вам за все, що ви робите для нас, вагітних жінок, і бажаю вам величезного успіху у всіх ваших благородних зусиллях".

Ми віримо, що справжнє партнерство здатне змінювати життя. Дякуємо L'Oréal Group, БФ Let`s Help та Нова Пошта не лише за надану благодійну допомогу, але і за те, що розділяєте наші цінності та допомагаєте нам піклуватись про майбутніх мам і немовлят у складних життєвих обставинах.
Made on
Tilda