напрямки діяльності
Ми співпрацюємо із майбутніми батьками, лікарями, представниками індустрії та бізнесу, а також державними органами для забезпечення найкращих результатів перебігу вагітності у жінок
та народження здорової дитини
Чому ми боремося за здоров'я майбутніх мам та їхніх немовлят?
В середньому кожна четверта вагітність в світі закінчується втратою. В Україні народжуваність впала до найнижчого рівня в історії - у 2019 р. народилося 294 тис. немовлят, що майже у 2 рази менше, ніж у 2013 р.

Також, вкрай високим є рівень показника перинатальної смертності серед народжених з вагою 1500 г і більше. Згідно ВООЗ, це обумовлено недоліками в наданні медичних послуг жінкам під час вагітності і пологів, і новонародженим після народження.

Крім того, щотижня в Україні помирає одна вагітна жінка: під час вагітності, в пологах або відразу після.

У багатьох випадках трагедію можна попередити. І ми готові боротися за це!
Підвищення обізнаності
Наше завдання - поставити проблематику ускладнень вагітності на порядок денний українського суспільства задля здоров'я майбутніх поколінь та благополуччя українських родин.
Дізнатися більше
Попередження ускладнень
Вивчаємо причини та характер найбільш розповсюджених ускладнень вагітності в Україні, які можна попередити, та працюємо над зменшенням їхньої кількості і наслідків для дитини і родини.
Дізнатися більше
Підсилення спроможності
Прагнемо, щоб медичні працівники відчували підтримку, підвищували кваліфікацію та мали все необхідне обладнання для надання допомоги відповідно до найвищих стандартів.
Дізнатися більше
Політики і процедури
Наша мета полягає у тому, щоб сфера ведення вагітності в Україні була врегульованою із чітко визначеними правами і обов'язками як пацієнтів (жінок з малюками), так і лікарів.
Дізнатися більше
Made on
Tilda