Було-стало: пологове відділення Кагарлицької багатопрофільної лікарні отримало нове ліжко для пологів

22.08.2022
Наша улюблена рубрика - було-стало. Пологове відділення Кагарлицької багатопрофільної лікарні отримало нове ліжко для пологів! І все - завдяки благодійникам фонду, Українсько-Американському Культурному Клубу Г'юстону, що знаходиться в Штаті Техас, США.
Місто Кагарлик знаходиться недалеко від Києва і зараз приймає багатьох вагітних мешканок столиці, що виїхали в пошуку більш безпечного місця. Також там оселилися переселенці з Маріуполя, Донецька, Харкова. Ліжко для пологів, наявне в закладі, було морально та фізично застарілими (лише погляньте на фото!).

Для комфорту породіль та немовлят донори із Українсько-Американського Культурного Клубу Г'юстону придбали багатофункціональне ліжко-трансформер для проведення пологів вартістю майже 72 000 грн. Воно повністю електричне, зі зйомними головною та ножною панелями. Також, положення спинної секції ліжка, висота і рухи легко і безшумно регулюються за допомогою пульта керування.

Лікарі пологового відділення Кагарлицької багатопрофільної лікарні зазначають, що вагітні жінки у захваті від зручності ліжка та відзначають колосальну різницю у комфорті під час пологів.

Дякуємо нашим донорам та кожному, хто допомагає покращувати умови народження маленьких українців. Давайте не зупинятися, попереду ще багато роботи

Сайт https://280days.org/donate
Банка Monobank https://send.monobank.ua/jar/37kB2Jfiz2
PayPal info@280days.org

Фото: Валентин Владіміров
Made on
Tilda