Організаційний розвиток заради мам та малюків: нове партнерство з MIM та Philanthropy in Ukraine
14 листопада 2023
Ми раді повідомити про наше нове партнерство з MIM та Philanthropy in Ukraine. Сьогодні перед нашим фондом стоїть завдання посилити організаційну структуру для того, щоб продовжувати надавати допомогу нашим цільовим аудиторіям: медичним закладам, майбутнім мамам та їхнім малюкам.

Ми намагаємося використовувати будь-яку можливість задля розвитку організації, і більш ніж вдячні, коли фахівці з інших галузей діляться з нами своїми безцінними знаннями, досвідом та експертизою на благо нового покоління України.

Хочемо повідомити, що ми були обрані однією з організацій для участі у спільній програмі Міжнародного інституту менеджменту та Philanthropy in Ukraine, в рамках якої висококласні фахівці-управлінці, які проходять навчання на програмі МВА в Міжнародному інституті менеджменту, проаналізують наші сильні та слабкі сторони для того, щоб зробити наш фонд більш життєздатним, ефективним та максимально корисним для наших бенефіціарів. Ми неймовірно вдячні за це партнерство і з нетерпінням чекаємо на плідні результати.

У суботу, 11 листопада, наша директорка з розвитку Юлія Рідченко представила благодійний фонд «280 днів» учасникам програми MBA, і ми готові до інтенсивної роботи. На нас та наших партнерів чекає абсолютно новий досвід захоплюючої співпраці!
Made on
Tilda