Тепла допомога: 1000 наборів для новонароджених українців
27 листопада 2023
В Україні з січня по липень 2023 року народилося 96 755 дітей, що на 28% менше порівняно з відповідним періодом у 2021 році. Враховуючи катастрофічне зниження рівня народжуваності в Україні, підтримка вагітних та немовлят стає пріоритетним суспільним завданням.

Ми переконані, що кожен новонароджений заслуговує на теплий прийом у світі, а кожна майбутня мама - на надійну підтримку. Тому цього року Благодійний фонд "280 днів" та благодійна платформа "Be Kind" мають на меті повторити успішний минулорічний проект "Тепла допомога". Наша мета - зібрати кошти на 1000 зігріваючих пакунків для новонароджених в Україні, які народилися в умовах війни.

До кожного пакунку увійдуть затишні дитячі речі першої необхідності - зимовий конверт для коляски, утеплена ковдра, утеплений одяг, зимова шапочка та вітальна листівка для мами і малюка. Вартість одного пакунку - 2518 гривень (67 євро).

Допомога буде спрямована на вагітних жінок, які проживають у прифронтових або найбільш постраждалих від російської агресії областях, зокрема в Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській, Харківській, Чернігівській та Сумській областях. Взяти участь у програмі можуть вагітні жінки на терміні від 28 до 34 тижнів, щоб ми мали час на перевірку, закупівлю, пакування та роздачу пакунків до народження дитини.

Минулого року (зима 2022-2023) ми підтримали 999 українських сімей з немовлятами по всій країні, за винятком тимчасово окупованих територій. Серед них 35% були внутрішньо переміщеними особами, а 55% - народжували вперше.

Зробіть благодійний внесок за лінком на платформі Be Kind і долучайтеся до нашої мети: надати підтримку жінкам, які наважуються народжувати в Україні навіть протягом воєнного часу, та допомагайте зберігати здоров'я новонароджених немовлят!
Made on
Tilda