Партнерський проєкт "Разом по вітаміни": оновлені умови участі
28 червня 2024
Серед усіх жінок, котрі отримають вітаміни і заповнять анкету зворотного зв'язку, раз на місяць ми будемо проводити розіграш 3х приємних і корисних подарунків.
Сьогодні всім нам необхідна підтримка, а кожна майбутня чи молода мама потребує її особливо. Турбота рідних, достатня кількість сну, душевний спокій і правильне харчування – запорука здорового перебігу вагітності. Та дуже часто є доцільним підсилити ресурси організму вітамінами.

Дбаючи про ваше здоров'я і здоров'я ваших малюків, ми у співпраці з RAZOM оголошуємо про старт проєкту "Разом по вітаміни", у межах якого вагітні на будь-якому терміні вагітності, а також годуючі мами, можуть безоплатно отримати якісні вітамінні комплекси.

ЯК ОТРИМАТИ ВІТАМІНИ?

Крок 1.
Відкрийте документ з переліком областей і медичних закладів, в які вже передано вітаміни для розповсюдження.

Крок 2.
Знайдіть у переліку свою область і медичний заклад, де:
  • ви перебуваєте на обліку по вагітності (для вагітних жінок),
  • або у вас заключена декларація із вашим сімейним лікарем та/або педіатром (для годуючих матерів).
Обов'язковими передумовами для того, щоб взяти участь в проєкті та отримати вітаміни, є:
  • для вагітних жінок - укладена декларація із сімейним лікарем і перебування на обліку в одному з медичних закладів, вказаних в переліку за посиланням;
  • для годуючих мам - укладена декларація із сімейним лікарем та/або педіатром, що спостерігає вашу дитину, в одному з медичних закладів, вказаних в переліку за посиланням.

Крок 3.
Під час наступного візиту до вашого лікаря уточніть у нього про можливість отримати безкоштовно вітаміни для вагітних/годуючих матерів і їхню наявність в закладі.

Важливо! Вітаміни можна отримати в разі їх наявності в медичному закладі, до повного закінчення.

Якщо у вас виникли складнощі під час отримання допомоги, дайте нам знати у формі. Ми прагнемо знайти найбільш ефективний спосіб реалізації проєкту.

Крок 4.
Важливо! Після отримання вітамінної допомоги заповніть форму зворотнього зв'язку за посиланням і додайте своє фото з вітамінами.

Це потрібно для того, щоб ми розуміли потребу у вітамінах, могли покращувати допомогу і залучати підтримку для нових проєктів для вагітних і матерів.

Серед усіх жінок, котрі заповнять анкету зворотного зв'язку, раз на місяць ми будемо проводити розіграш 3 приємних і корисних подарунків.

Зверніть увагу! Прийом будь-яких вітамінів кожна жінка має ОБОВ'ЯЗКОВО узгодити з лікарем, який спостерігає вагітність та знає медичну історію і потреби пацієнтки.

Тож разом по вітаміни! Будьте здорові!
Made on
Tilda