БФ 280 Днів х Нова Пошта: партнерство заради мам і немовлят
31.10.2022
Коли йде мова про доставку адресної допомоги вагітним, то зволікати ніколи, адже "саме той день" може настати в будь-який момент. Завдяки нашому логістичному партнеру, Nova Poshta Humanitarian, майбутні мами отримують супербокси з усім необхідним для пологів та перших місяців вдома вчасно і швидко!
Ось що кажуть мами:

"Сьогодні у мене 39-й тиждень вагітності. Я забрала посилку з Нової Пошти і хочу вам подякувати за оперативність! Тепер можна спокійно налаштуватися на пологи"

"Мені народжувати з дня на день, тому ваша допомога надійшла дуже вчасно!"

"Отримала сьогодні ваш супербокс для вагітних. Сказати, що я вражена наповненням і швидкістю доставки - це нічого не сказати!! Ви - справжні чарівники! Окрема подяка за те, що оплатили посилку, це неймовірна підтримка для родин в ці скрутні часи!"

А для нашого фонду партнерство із Нова пошта є суттєвим підсиленням напрямку адресної допомоги. Так, у жовтні ми змогли надіслати майже 250 пакунків сім'ям за рахунок балів, що їх надав наш партнер. А зекономлені кошти - направити на закупівлю товарів для наповнення посилок.

Щиро дякуємо Гуманітарній пошті країни за співпрацю і підтримку мам і немовлят! Разом доставляємо впевненість родинам в завтрашньому дні.
Made on
Tilda