Підтримка вагітних жінок у Ніжині за сприяння ІСАР Єднання
08.07.2022
Сьогодні ділимось з вами щемким відеозвітом з Ніжина. Волонтери цього міста звернулись до Фонду "280 днів" на початку березня. Це були найтемніші часи Чернігівщини - коли область перебувала під російською окупацією.
В той момент вагітні жінки, що прибували до Ніжинського пологового будинку з Чернігова, потребували посиленої турботи та уваги, адже тікали з-під обстрілів в пошуку місця, де мали з'явитися на світ їхні діти.

Однією з них була Вікторія, на той момент вагітна двійнею. Її історія вразила нас: родина чекала на появу дітей довгих 9 років. А на початку березня чоловік Вікторії, прикордонник, загинув, захищаючи нашу незалежність... Вікторія втратила найближчу людину, і разом із тим народила двох найдорожчих людей – синів.

Саме лікарі Ніжинського пологового будинку були тими, хто прийняв Вікторію та інших жінок у стінах пологового і супроводжував на шляху до народження немовлят.

А наші неймовірні партнери, Isar Ednannia, в межах проєкту «Життя переможне: допомога в адаптації Ніжинського міського пологового будинку до воєнних умов» за результатами конкурсу грантів «Швидка підтримка спроможностей громадянського суспільства України діяти в надзвичайних обставинах» разом із благодійниками з усього світу, які донатили для України, допомогли нам придбати життєво необхідне обладнання для вагітних і новонароджених.

Дякуємо вам за те, що допомагаєте! Разом робимо все, щоб маленькі українці народжувались на рідній землі.
Made on
Tilda