Проєкт "Вінтеризація" для пологових будинків України: підготовка до зимового сезону разом з UA Brokers Without Borders
06.03.2023
Цієї зими українці об'єдналися задля того, щоб допомогти одне одному і тим, хто особливо потребує підтримки, пережити найскладніший опалювальний сезон в сучасній історії країни. І разом нам це вдалося!
Ще восени Благодійний фонд "280 днів" почав отримувати багато запитів на допомогу в процесі "Вінтеризації" (підготовці до зимового сезону) від медичних установ.

Це стало одним з пріоритетних завдань фонду, адже вагітним, породіллям та немовлятам необхідно підтримувати певний температурний режим, а медичний персонал, який зараз працює на межі можливостей, має виконувати свою роботу в гідних умовах.

Ми раді повідомити, що завдяки плідному партнерству з міжнародною ініціативою UA Brokers Without Borders, низка пологових будинків та відділень отримала необхідні засоби обігріву. В межах проєкту наші партнери за донорські кошти від Urgent Action Fund передали допомогу в наступні медичні заклади:


Загальна вартість допомоги склала 339 364 грн.

Ми хочемо подякувати нашим партнерам UA Brokers Without Borders за небайдужість та оперативну підтримку. Ми гідно зустріли зимові виклики і віримо, що незабаром зустрічатимемо і перемогу!
Made on
Tilda