Медична лабораторія Сінево - партнер Фонду "280 днів" у #ЩедрийВівторок
Пишаємось тим, які партнери підтримують ініціативу "Повернімо свято мамі"! До нашого доброго проєкту приєдналася медична лабораторія Сінево, і завдяки цьому наповнення святкових пакунків для майбутніх мам, які змушені провести новорічні свята в лікарні, стане ще кориснішим та приємнішим!
Європейська мережа медичних лабораторій Сінево є найбільшою приватною медичною компанією в Україні (7 потужних лабораторій та 300 комфортних лабораторних відділень поруч із домом у понад 120 населених пунктах по всій Україні). Їм довіряють своє здоров'я мільйони українців!

Так, завдяки Сінево майбутні мами отримають знижку на базові аналізи 15% і карту молодих батьків зі знижкою 10% на всі аналізи до кінця 2022 року. А ще маленькі шкарпеточки для майбутніх малюків і листівки із теплими привітаннями.

Щиро вдячні компанії «Сінево» за небайдужість – і запрошуємо вас також долучитися до проєкту, адже коли ми дбаємо про благополуччя вагітних, ми дбаємо про майбутні покоління

Дізнайтеся більше про проєкт підтримки вагітних у лікарнях від нашого Фонду http://www.280days.org/povernimo-svyato-mami та поверніть свято мамам разом із нами!
27 листопада / 2020
Made on
Tilda