Заявка для вагітних жінок на отримання "Теплої допомоги"
24.10.2022
❗️ UPDATE: Дякуємо всім за заявки, анкету закриваємо, оскільки досягнули ліміту по кількості заявок.

*********************

Любі майбутні мами, зима близько і вона прогнозовано буде складною.

Але ми, команда Благодійного фонду "280 днів" і наші найкращі у світі партнери, впевнені, що ваше немовля заслуговує на найтепліше знайомство зі світом. Тому ми оголошуємо прийом заявок на отримання "Теплої допомоги".

"Тепла допомога" - це партнерська ініціатива до Щедрого Вівторка, Всесвітнього дня добрих справ. В межах проєкту ви зможете отримати теплі речі для новонародженого (конверт у візочок, ніжні теплі ковдрочки, дитячі грілки).

Умови участі у програмі:
  • На момент подання заявки ваш термін вагітності має бути 28-32 тижні.
  • Під час заповнення анкети ми просимо вас поділитись історією про себе (звідки ви, чому ви потребуєте допомоги) та надати дозвіл на її публічне використання. Це необхідно для того, щоб заохотити якомога більше людей допомагати вагітним і малюкам.
  • Надання копій підтверджуючих документів: довідки про взяття на облік вагітної, копію паспорта або ID-картки, ідентифікаційного коду;
  • Обов'язковий фотозвіт за результатами отримання посилки, а також згода на публікацію цієї інформації на наших інформаційних ресурсах (веб сайті, соціальних мережах).
  • Якщо ви берете участь в програмі "Теплої допомоги", ви можете також подати заявку на супербокси для вагітних від БФ "280 днів" під час наступної хвилі прийому анкет.

Якщо ви погоджуєтесь, будь ласка, заповніть заявку нижче. Зверніть увагу на те, що для опрацювання вашого запиту нам потрібен місяць, а допомога надсилатиметься, орієнтовно, з 15 грудня 2022 протягом місяця. Всі запити ми обробляємо в порядку черги, про відправку повідомляємо окремим листом.

Якщо ви не вагітні або терміни вашої вагітності не відповідають умовам участі, наполегливо просимо вас не заповнювати анкету. На жаль, ми не зможемо прийняти таку заявку, лише витратимо час: ви - на її заповнення, ми - на її обробку.

Фонд спільно із партнерами залишають за собою право в будь-який момент змінити формат надання допомоги/ вміст пакунку, про що ми обов'язково повідомимо на веб-сайті та у соціальних мережах.

Нехай найхолодніші дні будуть теплими для українських малюків!

Команда БФ "280 днів"
Made on
Tilda