"Тепла допомога" вагітним жінкам: перші 90 родин отримали набори теплого одягу та товарів гігієни для новонароджених
20 лютого 2024
Чого потребує вагітна жінка в ці непрості часи? Плече підтримки і розуміння, що вона не одна перед обличчям війни. А немовля? Спокійної мами поруч і тепла, аби зігрітись цією зимою.

Ми щасливі, що цього тижня завдяки проєкту "Тепла допомога" змогли підтримати 90 родин, що проживають на прифронтових територіях - майбутніх мам та їхніх немовлят - наборами теплого одягу та товарів гігієни для новонароджених.

Допомогу отримали жінки із Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Чернігівської та Сумської областей. Радо ділимося із вами відгуками та світлинами, які зігрівають нас і підвищують рівень ендорфінів до максимуму.

Попереду ще 90 відправок, і вся наша команда з нетерпінням чекатиме на яскраві відео і фото звіти від вагітних!

Дякуємо нашим партнерам і донорам, завдяки яким відбулася ця хвиля допомоги: благодійній платформі bekind.ua і Тетяні Гриньовій, Urgent Action Fund for Feminist Activism, Гуманітарна Нова пошта, Добрий Брат. Благодійний Фонд, волонтерській ініціативі Stand with Ukraine, Newborn baby hats, а також всім, хто побажав допомагати анонімно. Всі позитивні зміни - завдяки вам!
Made on
Tilda