Як працює склад фонду "280 днів" завдяки підтримці від ІСАР ЄДНАННЯ та ЄС
18.10.2022
Сьогодні ми хочемо трохи відкрити завісу і показати, як саме створюються дива у нашому фонді.
Кожного місяця ми оголошуємо прийом заявок на отримання адресної допомоги для вагітних - пакунків-супербоксів з необхідними речами для мам і малюків.
Завдяки допомозі від ІСАР "Єднання" Isar Ednannia ми маємо змогу орендувати окреме складське приміщення, де відбувається магія. Подібно до Північного полюсу Санти , на півночі Києва у нас кипить робота.

Тут ми збираємо і відправляємо такі потрібні пакунки-подарунки для того, щоб маленькі українці народилися у щасливій родині і в майбутньому могли запалити ялинку та чекати на cвого Санту вдома.

Члени нашої команди адресної допомоги, ніби новорічні ельфи, невпинно обробляють величезну кількість інформації та виконують безліч відпрацьованих дій: отримують заявки, спілкуються з вагітними, обирають товари, збирають, пакують, фотографують, формують бокси, відправляють (не на оленях, а завдяки Новій Пошті Nova Poshta Humanitarian) майбутнім мамам все необхідне.

Оренда складу фонду стала можливою завдяки проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу European Union in Ukraine.

#адресна_допомога_вагітним #ПрямуємоРазом #TeamEurope #MovingForwardTogether #ISAREdnannia #БФ280днів #280days #280daysteam #адресна_допомога_вагітним
Made on
Tilda