Заявка для вагітних жінок, що проживають на прифронтових територіях України, на отримання "Теплої допомоги" для немовлят
30.01.2024
❗️ UPDATE: Дякуємо всім за заявки, анкету закриваємо, оскільки досягнули ліміту по кількості заявок на цю хвилю - 180 шт.
*********************

Незважаючи на те, що складна зима продовжується, ми, команда Благодійного фонду "280 днів" і наші найкращі у світі партнери, впевнені, що ваше немовля заслуговує на найтепліше знайомство зі світом. Тому ми оголошуємо прийом заявок на отримання "Теплої допомоги" від вагітних жінок, що проживають на прифронтових територіях.

"Тепла допомога" - це партнерська ініціатива БФ "280 днів", в межах якої ви зможете отримати теплі речі для новонародженого (теплий комбінезон, плед, одяг тощо).

УМОВИ УЧАСТІ У ПРОЄКТІ:
  • На момент подання заявки ваш термін вагітності має бути 32-36 тижнів.
  • Ви повинні проживати в одній з перелічених прифронтових областях: Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській Харківській, Донецькій, Чернігівській та Сумській областях. Заявки з інших областей в межах цього проєкту прийматися не будуть.
  • Надати копії підтверджуючих документів: довідки про взяття на облік вагітної/вагітність, копію паспорта або ID-картки, ідентифікаційного коду;
  • Допомога надсилатиметься, орієнтовно, з середини лютого 2024 р. Враховуйте ці терміни при подачі заявки.
  • Під час заповнення анкети ми просимо вас поділитись історією про себе (звідки ви, чому ви потребуєте допомоги) та надати дозвіл на її публічне використання. Це необхідно для того, щоб заохотити якомога більше людей допомагати вагітним і малюкам.
  • Обов'язковий фотозвіт за результатами отримання посилки, а також згода на публікацію цієї інформації на наших інформаційних ресурсах (веб сайті, соціальних мережах).

Якщо ви погоджуєтесь, будь ласка, заповніть заявку нижче. Зверніть увагу на те, що для опрацювання вашого запиту нам потрібен місяць. Всі запити ми обробляємо в порядку черги, про відправку повідомляємо окремим листом.

В межах цієї хвилі ми надамо 180 пакунків для вагітних із теплими речами для новонародженого.

Якщо ви не вагітні, терміни вашої вагітності не відповідають умовам участі або ви не проживаєте на перелічених вище прифронтових територіях, наполегливо просимо вас не заповнювати анкету. Така заявка буде анульована.

Фонд спільно із партнерами залишають за собою право в будь-який момент змінити формат надання допомоги/ вміст пакунку, про що ми обов'язково повідомимо на веб-сайті та у соціальних мережах.

Нехай найхолодніші дні будуть теплими для українських малюків!
Made on
Tilda